A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Воловецька бібліотека для дорослих Воловецької селищної ради

Офіційна сторінка  закладу в соцмережах:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087458719686&locale=uk_UA

 

 

 

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ "УКРАЇНА БЕЗ БАР'ЄРІВ"

      Воловецька бібліотека для дорослих разом з Воловецьким будинком культури долучились до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи  щодо безбар’єрності, як філософії гідності та прийняття населенням. Проведено семінар для користувачів бібліотеки "Безбар’єрність - спільна справа".

15:18 18.04.2024

Вшановуємо День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та 35-ту річницю виводу військ з Афганістану

    Щорічно 15 лютого Україна вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану. З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

13:47 15.02.2024

ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

   14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли подолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС був заснований в Україні 10 листопада 2006 року. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. 

16:14 14.12.2023

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ: «БІБЛІОТЕЧНА МЕРЕЖА ЛАТВІЇ ТА ЇЇ КУЛЬТУРНА РОЛЬ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ПРОСТОРІ. ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІСТОРІЇ УСПІХУ»

 12 грудня працівники Воловецької бібліотеки для дорослих  долучилися до онлайн конференції  в рамках проєкту "Євроінтеграція в дії: досвід Латвії для відновлення та розвитку українських громад", який впроваджується латвійським офісом Асоціації малих міст України.

15:08 12.12.2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА КАМПАНІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

         25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства», яка триватиме до 10 грудня 2023 року. Метою акції є збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у громадян, створити в регіоні соціальний простір, вільний від насильства, не допускати його прояви та комплексно реагувати. 

16:42 07.12.2023

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕК

       3-4 жовтня на базі комунального закладу ,,Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка” Закарпатської облради відбувся обласний семінар-тренінг для бібліотечних працівників ,,Інформаційна безпека та проектна діяльність бібліотек як стратегічні напрямки розвитку громади”. У навчанні взяли участь представники 52 територіальних громад Закарпаття з 64 утворених. 

17:30 03.10.2023

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

          24 серпня ми відзначаємо  32-гу річницю нашої незалежності – НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.         З нагоди свята, в Воловецькій бібліотеці для дорослих, організовано книжкову виставку «Вільна та незалежна»  та проведено зустріч з талановитою  художницею Орловою Софією, випускницею Київської дитячої академії мистецтв,яка провела майстер-клас для підлітків «Символ перемоги». Сьогодні  тридцять два роки становлення сучасної України, країни, що довела свою міць, а тепер ще й виборює свою свободу. Якою постає образ нашої країни, якщо її намалювати? Сьогодні на майстер-класі діти пофантазували і  зобразили Україну тендітним деревом з дуже міцним корінням. Нам потрібна міцна держава і Україна буде саме такою!      Зі святом Незалежності,друзі! Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні!

17:02 24.08.2023

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

     З нагоди ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ в Воловецькій бібліотеці для дорослих організували тематичну книжкову виставку « Україна -територія гідності та волі », а також провели патріотичний майстер-клас «Оберіг для нескорених». Всі браслети, через наших друзів , Воловецькі Павучки, разом з маскувальною сіткою, поїдуть до наших захисників на передову. Створені браслети, несуть у собі тепло щирих сердець, позитивну енергію та є своєрідним оберегом, нагадуванням, що про них пам’ятають, що про них знають, що про них турбуються.

11:55 28.07.2023

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

     В Воловецькій бібліотеці для дорослих відбулась зустріч-інфомікс для користувачів – «Конституція – оберіг нашої держави». Під час зустрічі присутні обговорювали важливі актуальні положення основного закону держави, історичні передумови його прийняття, ознайомились з літературою на задану тему. Запрошуємо відвідати бібліотеку та ознайомитись із виставкою «Конституція – оберіг нашої держави». Вона обов’язково розширить ваші знання із конституційного устрою нашої держави.

10:03 28.06.2023

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

    Про історію вишиванки розповіли учням Скотарської гімназії імені Руслана Ігнатишина під час народознавчої години «Вишиванка – це мистецький витвір, це краса і казка» в Воловецькій бібліотеці для дорослих. Бібліотека розквітла різноманітними кольорами та орнаментами вишитих рушників. Працівники бібліотеки презентували виставку-інсталяцію «Вишивана моя Україна». Також дітям провели екскурсію в історико-краєзнавчому музеї. Бібліотекарі показали національний одяг різних часів. Тож, одягаймо, друзі, вишиванки не тільки у свята, щоб українців побачив світ!

10:10 18.05.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень