A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

НОВИНИ

ЗАВЕРШИВСЯ ІІ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ"

    14 березня в Воловецькій територіальній громаді завершили ІІ етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"змаганнями з черліденгу та баскетболу. Учасники показали стійкість, спритність, прагнення перемогти.

16:49 14.03.2024

ВІДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ ТА СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ В РАМКАХ ПРОЄКТУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ"

     13 березня відбувся територіальний етап змагань з футзалу та спортивного орієнтування серед юнаків і дівчат із закладів загальної середньої освіти Воловецької селищної ради в рамках проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги.

16:11 13.03.2024

СТАРТУВАВ ІІ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ"

   12 березня, в рамках ІІ територіального етапу всеукраїнських змагань Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги, на базі Воловецького ліцею, відбулися змагання з волейболу серед команд закладів загальної середньої освіти Воловецької селищної ради. 

16:54 12.03.2024

ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ "БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ ДЛЯ ДІТЕЙ"

 Працівники поліції ВП2 Мукачівського РУП спільно з представниками відділу освіти, культури, туризму, охорони здоров'я, молоді і  спорту Воловецької селищної ради та служби у справах дітей Воловецької селищної ради, з метою профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, пов'язаних з інтернетом, поширення порад і правил поведінки дітей під час користування інтернетом та на виконання вказівки Національної поліції від 02.02.2024  №18658-2023  «Про проведення  превентивних  заходів щодо безпеки в інтернеті» (#ДеньБезпечногоІнтернету) провели круглий стіл щодо вжиття спільних заходів спрямованих на створення безпечного простору в інтернеті, а також організації відкритих уроків (воркшопи, інтерактивні заняття, відео лекції) на тему: "Безпечний інтернет для дітей" в закладах загальної середньої освіти  Воловецької селищної ради.  Ділимось з вами порадами, які допоможуть створити з інтернету безпечний простір. 

14:18 07.02.2024

ПИШАЄМОСЬ НАШИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ III ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

    Талант і творча особистість стають сьогодні запорукою інтелектуального розвитку країни, а також є фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін – це визнання обдарувань учнів, їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної та творчої активності.

08:19 03.02.2024

Затверджено Порядок проведення НМТ в 2024 році

   Міністерством освіти і науки затверджено Порядок проведення національного мультипредметного тесту в 2024 році. Документ визначає основні засади підготовки та проведення НМТ для оцінювання результатів навчання вступників, які будуть використані ними для вступу до закладів вищої освіти.  Метою проведення НМТ є забезпечення рівного доступу до фахової передвищої та вищої освіти в умовах воєнного стану.

13:18 23.01.2024

ГУКЛИВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТРИМАЛА ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

     Відповідно до постанови КМУ від 28 квітня 2023 року № 418 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів", завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського й Уряду, Закарпатської обласної ради, Закарпатської обласної державної адміністрації-Закарпатської обласної військової адміністрації, департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА-ОВА, Воловецької селищної ради, за кошти  державної субвенції та  співфінансування з місцевого бюджету Воловецької селищної ради, Гукливська гімназія Воловецької селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, від якої вилучили шкільний  автобус  для потреб ЗСУ за мобілізаційними нарядами, отримала новий  шкільний автобус.

16:44 15.01.2024

Запрошуємо до участі у програмі тьюторингу "Освітній Суп"

  Освітня організація “Навчай для України”, за підтримки Світового банку,  запрошує Вас та Вашу дитину взяти участь у програмі тьюторингу "Освітній Суп". Програма має дослідницький компонент для вивчення потреб українських школярів у тьюторинговому підході та його ефективності. “Навчай для України” — це освітня організація, яка з 2017 року працює для того, аби кожна дитина в Україні мала змогу реалізувати свій потенціал, незалежно від місця народження чи проживання. Особливо у час війни.   Метою проєкту є вивчення та компенсація освітніх втрат, яких зазнали діти внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. У “Навчай для України” це буде вже 10 хвиля проєкту. Сумарно понад 9000 дітей різного віку отримали якісні заняття зі шкільної програми та підтримку тьюторів у складний час війни.

08:56 12.01.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень