A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вшановуємо День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та 35-ту річницю виводу військ з Афганістану

Дата: 15.02.2024 13:47
Кількість переглядів: 21

    Щорічно 15 лютого Україна вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану. З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

  З метою відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та до 35 річниці виведення військ з Афганістану в Воловецькій бібліотеці для дорослих відбувся захід "Ціна чужої війни". У закладах  загальної середньої освіти пройшли години спілкування, присвячені роковинам виведення військ з Афганістану, перегляд відеопрезентацій та уроки-вшанування.

  Схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які виконували бойовий наказ Батьківщини, але за її межами. Висловлюємо шану і подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, вірність присязі і честі.

        ПАМ'ЯТАЄМО!

 « повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень