A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Всеукраїнська дитячо-юнацьку військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

 Наказ  відділу освіти Воловецької РДА  23.05.2019 р № 96 "Про  пiдсумки  проведення  I  (районного)  етапу Bceyкpaїcькoї  дитячо-юнацької вiйськово-патрiотичної  гри "Сокiл"( Джура")


 12 квітня у Верхньоворітському ЗЗСО І-ІІІ ст.  відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Участь у ній взяли учні 9-х класів. Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

         

Гра складалася з 6 конкурсів.Рої «Богатирі» та «Побратими» продемонстрували свої знання і вміння із стройової підготовки та виконання маршових патріотичних пісень козацької тематики, змагалися у знаннях з історії, удосконалювали навички розкладання палатки. Джури показали справжню козацьку виправку та патріотизм. Школа може пишатися ними.


У Нижньоворітському ЗЗСО І-ІІІ ступенів  пройшла військово-патріотична гра "Сокіл" (Джура) між учнями 9-го та 10-го класів. 

 Змагання пройшли в таких номінаціях: привітання та шикування команд, піднімання гирі, перетягування канату, стрільба, лава на лаву, біг з перешкодами .Перемогу здобула команда 10-го класу "Сагайдачний".

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень