A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

  15 липня  відзначаємо День української державності! Датою його святкування вибрано День хрещення Київської Русі – України. У 2024 році ми вперше відзначаємо його саме 15 липня. 28 червня 2023 року Зеленський вніс до Верховної Ради України законопроєкт, який переносить День Української Державності з 28 липня на 15 липня.

11:27 14.07.2024

ВІДПОЧИНОК ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В ФІЛІЇ "АРНІКА"

    10 липня 2024 року для дітей пільгових категорій  закладів загальної середньої освіти  Воловецької територіальної громади завершилась дев’ята відпочинкова зміна у філії ,,Арніка” КЗПО ,,Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості”,,ПАДІЮН” Закарпатської обласної ради. В пам’яті залишились спогади про два неймовірні  тижні, насичені різноманітними організаційно-масовими, оздоровчими та виховними заходами.

10:49 11.07.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ СЕРЕД УЧНІВ 9-11КЛАСІВ

     У період з 1 липня по 31 грудня 2024 року Угорщина виконуватиме обов’язки голови в Раді Європейського Союзу. У зв’язку з цим, Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгороді спільно з Українсько-угорським навчально-науковим інститутом та факультетом міжнародних економічних відносин Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» оголошують конкурс наукових робіт, присвячених проблемі євроінтеграції України.

13:28 10.07.2024

СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАБІР ОСВІТЯН НА УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «ГРАЙ ЗА РІВНІСТЬ»

    Проєкт «Грай за рівність» реалізовує Klitschko Foundation за підтримки фонду Німецького футбольного союзу DFB-Stiftungen Egidius Braun і запрошує до участі вчителів фізичної культури з усіх куточків України.

10:56 08.07.2024

НАЙКРАЩИЙ ВИХОВАТЕЛЬ ДОШКІЛЛЯ: GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE ВДРУГЕ ОГОЛОШУЄ СПЕЦІАЛЬНУ НОМІНАЦІЮ

       Міністерство освіти і науки України спільно з «Освіторією» оголошують про другий рік спеціальної номінації «Дошкілля» у межах національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Ця ініціатива покликана виявити та відзначити найталановитіших вихователів країни, які не лише демонструють професійну майстерність, але й глибоко розуміють потреби кожної дитини.       «Участь вихователів дитячих садків у такому престижному конкурсі, як Global Teacher Prize Ukraine, підкреслює важливість і необхідність визнання їхньої праці. Протягом тридцяти років про них майже не говорили, хоча саме ці люди формують перші враження дітей про світ, вчать їх основ соціальної взаємодії та розвитку. Видимість і визнання професії вихователя сприятимуть підвищенню престижу цієї роботи та залученню нових талановитих фахівців. Вихователі заслуговують на наше повне визнання та підтримку, адже саме вони допомагають створювати щасливе та гармонійне дитинство для наших малюків», — наголошує Євгенія Смірнова, заступниця міністра освіти і науки з питань дошкілля та інклюзії.

10:43 08.07.2024

Покращуємо цифрову грамотність: нові інструменти для бібліотекарів

    За підтримки Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні та за фінансування Швеції створено єдиний стандарт цифрових компетентностей у бібліотечній сфері. Це сприятиме створенню ефективної системи підготовки й підвищення кваліфікації бібліотечних працівників та допоможе стати їм менторами в цифровому світі для відвідувачів бібліотек.

12:38 04.07.2024

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОГРАМУ З ОРГАНІЗАЦІЇ СТАЖУВАННЯ МОЛОДІ

    Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні запрошує органи місцевого самоврядування долучитися до пілотування програми організації та проведення стажування для молоді.

18:20 03.07.2024

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

  28 червня щорічно відзначається одне з найважливіших державних свят – День Конституції України.

12:23 28.06.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень