A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Новини

Юні спортсмени закладів загальної середньої освіти Воловецької селищної ради взяли участь у флешмобі "White carde"

         Юні спортсмени закладів загальної середньої освіти Воловецької селищної ради взяли участь у флешмобі до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру і Всесвітнього дня здоров'я "White carde". 

16:23 06.04.2024

Всесвітня спільнота відзначає Міжнародний день дитячої книги (International Children’s Book Day)

     Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає Міжнародний день дитячої книги (International Children’s Book Day). Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Це свято книги, дитинства та магії казки.

08:45 02.04.2024

НА ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ВИСТАВЦІ "ВЕЛИКОДНІ ВІЗЕРУНКИ" ПРЕЗЕНТУВАЛИ УНІКАЛЬНІ РОБОТИ

   Понад 100 яскравих  робіт учнів закладів загальної середньої освіти Воловецької селищної ради та вихованців Центру позашкільної роботи і дитячої творчості Воловецької селищної ради  презентували  на виставці "Великодні візерунки", що відкрилася на другому поверсі, у фоє Воловецької селищної ради.

10:49 21.03.2024

ВІДЗНАЧАЄМО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ АВГУСТИНА ВОЛОШИНА ТА 85 -ТУ РІЧНИЦЮ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ

  15 березня відзначаємо 85-ту річницю проголошення незалежності Карпатської України та 150-річчя від дня народження відомого політичного, культурного, релігійного діяча, президента Карпатської України Августина Волошина.

14:34 15.03.2024

Вітаємо призерку Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"

   Вітаємо призерку Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу" до Дня захисника України ученицю 9 класу Скотарської гімназії імені Руслана Ігнатишина Мисар Надію,яка нагороджена дипломом III ступеня.

09:38 08.03.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень