A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Воловецький інклюзивно-ресурсний центр Воловецької селищної ради

Директор 

Гвоздак Світлана Іванівна  

 

 

 

 

 

 

 

                                      

Відбулися підсумкові засідання команд психолого-педагогічного супроводу здобувачів освіти з особливими освітніми потребами

  Протягом тижня фахівці Воловецького інклюзивно-ресурсного центру взяли участь у підсумкових засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу дітей Воловецької територіальної громади.

14:40 29.05.2024

ОНЛАЙН-НАРАДА ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ

     10.05.24 відбулася онлайн-нарада для директорів ІРЦ, організована Міністерством освіти і науки України. Воловецьку ТГ представляла директорка Воловецького інклюзивно-ресурсного центру - Світлана Іванівна Гвоздак.

11:08 10.05.2024

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

    Інформуємо, що з метою забезпечення вчасного зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів освіти у 2024-2025 н.р. необхідно пройти комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини в ІРЦ.

10:45 02.05.2024

УЧАСТЬ В СЕМІНАРІ-ПРАКТИКУМІ

      17 квітня 2024 р, відбувся семінар-практикум для керівників інклюзивно-ресурсних центрів «Узагальнення результатів комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та розробка висновку», в якому взяли участь фахівці Воловецького інклюзивно-ресурсного центру Воловецькоі селищної ради. На семінарі було розглянуто важливість висновку, який є ключовим документом, на підставі якого організовується та реалізується інклюзивне навчання в закладі освіти. Він включає оцінку рівня різних аспектів розвитку дитини, ідентифікацію її конкретних потреб в контексті навчання та соціалізації, а також містить рекомендації і стратегії підтримки, які дозволяють організувати ефективний освітній процес. З практичної сторони на семінарі було розглянуто конкретний приклад результатів психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з ООП та подальші шляхи роботи для надання ефективних освітніх послуг в закладі освіти.

10:19 18.04.2024

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ВОЛОВЕЦЬКОМУ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОМУ ЦЕНТРІ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

        6 грудня  в Воловецькому інклюзивно-ресурсному центрі Воловецької селищної ради було проведено улюблене свято всіх дітей - День Святого Миколая. Це найбажаніше дитяче свято, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всіляких приємнихсюрпризів та вчить нас бути щедрими, милосердними і творити добро.

14:58 06.12.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень