A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Центр позашкільної роботи і дитячої творчості Воловецької селищної ради

Директор Центру позашкільної роботи і дитячої творчості

Воловецької селищної ради 

ЧОРНЕЙ ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА

 

ЗУСТРІЧАЄМО ВЕСНУ ТВОРЧІСТЮ ВИХОВАНЦІВ ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ І ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

    Про весняний розмай нагадала нам творчість вихованців Центру позашкільної роботи і дитячої творчості Воловецької селищної ради. Чудова експозиція відкрита для перегляду на другому поверсі, у фоє Воловецької селищної ради.

12:24 01.03.2024

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ГУРТКІВ, ТВОРЧИХ ОБ'ЄДНАНЬ ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО І ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ І ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  Виставка-конкурс "Знай і люби свій край" проводиться щорічно, з метою підведення підсумків роботи гуртків, творчих об’єднань декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини.

15:48 26.01.2024

ПРОЙШОВ ФОРУМ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ "НОВЕ ПОКОЛІННЯ"

  16 грудня у Комунальному закладі позашкільної освіти «Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації відбувся форум лідерів учнівського самоврядування „Нове покоління”. У події взяли участь близько 150 представників територіальних громад області – лідери учнівського врядування разом з координаторами.

15:51 16.12.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень