A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ "УКРАЇНА БЕЗ БАР'ЄРІВ"

Дата: 18.04.2024 15:18
Кількість переглядів: 32

      Воловецька бібліотека для дорослих разом з Воловецьким будинком культури долучились до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи  щодо безбар’єрності, як філософії гідності та прийняття населенням. Проведено семінар для користувачів бібліотеки "Безбар’єрність - спільна справа".

      «Україна без бар'єрів"- проєкт, ключова мета якого – підвищення обізнаності маломобільних груп населення про свої права та можливості їх реалізації, а також забезпечення толерантного ставлення до таких груп з боку суспільства.

    За ініціативи Першої леді України Олени Зеленської в межах кампанії створений освітній серіал «Безбар’єрна грамотність». Над ним працювала велика команда - Міністерство цифрової трансформації України, Національне агентство України з питань державної служби, громадська організація «Безбар’єрність», представники громадянського суспільства та експерти з доступності за підтримки ПРООН «Права людини для України». Автори прагнуть ознайомити громадян з темою безбар’єрності та долучити їх до просування цінностей інклюзії та різноманіття. За кожною серією стрічки стоять особисті історії у подоланні бар’єрів, життєвий шлях та досвід людей, які змогли сказати «ні» бар’єрам, світогляд людей, які це розуміють і вміють будувати інший доступний світ довкола.

          Долучайтесь до перегляду серіалу «Безбар’єрна грамотність»

   « повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень