A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Заклади освіти

Посилання на  офіційні вебсайти  закладів загальної середньої освіти Воловецької ТГ:

Гукливська гімназія Воловецької селищної ради 

https://gukl.gmz.org.ua/

Воловецький ліцей Воловецької селищної ради

https://volovec.school.org.ua/

Канорська гімназія-філія Воловецького ліцею

https://kanora.klasna.com/

Скотарська гімназія імені Руслана Ігнатишина Воловецької селищної ради

https://skt.gmz.org.ua/

ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ АКЦІЇ "НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ. ТИЖДЕНЬ ПОЕЗІЇ"

       З 16 по 24 березня заклади загальної середньої освіти Воловецької селищної ради  долучилися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» – із глибокою шаною і любов’ю до тих, хто береже й відвойовує наші домівки й до тих, хто за дім віддав найцінніше. Із гарячим серцем і полум’яною надією до тих, хто повернення додому чекає.

10:06 25.03.2024

ЗАВЕРШИВСЯ I ЕТАП ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ" В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

   Перший етап  змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"  в закладах загальної середньої освіти Воловецької селищної ради успішно завершився. Юні спортсмени  позмагалися в заявлених видах спорту та визначили команди переможців.                     

14:24 01.02.2024

В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

  З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в закладах загальної середньої освіти та  закладах культури Воловецької селищної ради проведено ряд заходів: урок державності «Шлях до незалежності»,історично-інформаційна хвилина "Відлуння крізь століття", акція «Дерево єднання», виховна година «Я люблю Україну», виставка малюнків  учнів 1 – 4 класів «Моя чарівна Україна».

15:58 22.01.2024

Заклади дошкільної освіти Воловецької селищної ради отримали набори «НУМО, відкривай та розвивай» від UNICEF UKRAINE

   За підтримки міжнародного фонду UNICEF Ukraine заклади дошкільної освіти Воловецької ТГ отримали 8 наборів для раннього розвитку «НУМО, відкривай та розвивай»   У кожному боксі – розвиваючі та настільні ігри, зошити, розмальовки, плакати, книги та методичні посібники для вихователів.  Дидактичні матеріали та ігри зацікавлять дошкільнят та сприятимуть у майбутньому навчанні в школі. Творчі завдання допоможуть розвивати фантазію та уяву дітей.    Проєкт «НУМО, відкривай та розвивай» сприяє зближенню та співпраці між органами місцевого самоврядування та благодійними фондами, які працюють у сфері освіти та допомоги дітям.

15:04 10.01.2024

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання»

  В рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання», який проводився з 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року, в закладах загальної середньої освіти Воловецької ТГ проведено наступні заходи:

09:20 10.12.2023

УКРАЇНА ПРИЄДНАЛАСЯ ДО ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО БЕЗПЕКУ ШКІЛ – МИ СТАЛИ 100-ОЮ КРАЇНОЮ

   Україна приєдналася до Декларації про безпеку шкіл (Safe Schools Declaration) і стала сотою країною, що підтримала положення цього документа. Відповідний лист із підтвердженням участі України підписала Міністр освіти і науки Ганна Новосад, і він вже відправлений офіційними каналами у Міністерство закордонних справ Норвегії.

08:58 09.09.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень