Заходи, організовані громадською організацією «Неємія» у партнерстві з УВКБ ООН (Управління Верховного Комісара України у справах біженців)
Вчора у стінах Воловецького ліцею відбулися два важливі заходи, організовані громадською організацією «Неємія» у партнерстві з УВКБ ООН (Управління Верховного Комісара України у справах біженців).
Для учнівства Воловецького ліцею проведено інформаційну сесію на тему: «Протидія та запобігання насильству». Кожен клас делегував своїх представників. Старшокласники отримали важливі знання та практичні поради щодо безпечної поведінки та взаємоповаги.
Відбувся тренінг для педагогів на тему: «Розуміння впливу травми на дитину як запорука ефективної комунікації». Захід дав можливість учителям краще усвідомити потреби дітей та знайти нові інструменти для якісної взаємодії.
Обидва заходи пройшли надзвичайно продуктивно та змістовно. Ми щиро дякуємо представникам ГО «Неємія» за професіоналізм та теплу атмосферу, а також усім учням і вчителям за активну участь та зацікавленість.
Разом ми формуємо безпечне та дружнє освітнє середовище!