A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ В ЛІТНЮ ШКОЛУ

Дата: 25.06.2024 11:09
Кількість переглядів: 24

  Повідомляємо, що Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника, Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та Громадською організацією «Брейншторм» ініціює проведення низки заходів з метою організації та стимулювання творчої діяльності ініціативних учителів і викладачів, створення умов для оволодіння ними інноваційними технологіями розвитку творчих здібностей суб’єктів освітнього процесу, самореалізації їхнього внутрішнього потенціалу та залучення до запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні.

  На першому етапі планується впровадження та апробація пілотного проєкту: «Всеукраїнські дебати «Довкілля та суспільство» в 2024-2025 навчальному році. 

  Запрошуємо усіх зацікавлених освітян долучитися до проєкту та скористатися нагодою для професійного зростання та обміну досвідом з колегами.

    З метою реалізації зазначеного проєкту 15‒16 серпня 2024 року в режимі онлайн буде проведено Літню школу. У рамках Літньої школи відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція Хімія (і не тільки): реалії та перспективи природничої освіти в Новій українській школі».

 До участі в конфренції запрошуються:

– методисти закладів післядипломної педагогічної освіти;

– учителі та викладачі природничої освітньої галузі;

– директори / заступники директорів закладів середньої, професійно￾технічної та передвищої освіти;

– наукові працівники закладів середньої, фахової передвищої, вищої освіти.

 Освітян, які бажають взяти участь у Літній школі, просимо зареєструватися до 1 серпня 2024 року за покликанням:

https://forms.gle/x2yvrh8F1eTiQQRA9

  Після реєстрації на вказану електронну скриньку оргкомітетом заходу буде надіслано детальну інформацію щодо умов участі в конференції та напрямки її роботи. Посилання для підключення до конференції буде надіслано за два дні до зустрічі кожному зареєстрованому учаснику на зазначені під час реєстрації електронні скриньки.

   Звертаємо увагу, що під час дії в Україні воєнного стану, виходячи з умов та обставин на місцях, пріоритетно керуючись міркуваннями збереження життя та здоров’я учасників школи, захід проводиться в дистанційній формі.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень