A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ЗАПРОШУЮТЬСЯ УЧНІ 8-11 КЛАСІВ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ "Я ТЕБЕ ЧУЮ": ЛИСТ ОДНОЛІТКУ В ОКУПАЦІЇ"

Дата: 17.06.2024 10:33
Кількість переглядів: 18

   Міністерство освіти і науки України спільно з «Центром громадянської просвіти «Альменда» проводять Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації». Мета — сформувати в суспільстві розуміння і співпереживання до реалій життя дітей на тимчасово окупованих територіях.

  Для кого? До участі запрошуються учні 8 – 11 класів закладів загальної, професійно-технічної та фахової передвищої освіти. Їм пропонується написати есе у формі листа до ровесників із ТОТ із розумінням їхнього становища та словами підтримки.

 Як? Для написання есе організатори рекомендують ознайомитись із матеріалами про реалії життя дітей в окупації. Учасники, які пройшли відбірковий етап отримають Дипломи Лауреатів та учасників Конкурсу в електронному форматі. Кращі роботи будуть рекомендовані для публікації.

   Коли? Роботи приймаються до 31 липня. Результати оголосять до 1 вересня, а переможці отримають цінні призи.

    Умови конкурсу — тут.

    Покликання на реєстраційну форму — тут.

  Цей конкурс важливий для підтримки психологічного стану дітей, які зараз перебувають під окупацією. Листи однолітків допоможуть їм усвідомити, що про них пам'ятають і чекають вдома.

  Конкурс проводиться «Центром громадянської просвіти «Альменда» за підтримки Міністерства освіти і науки України, в рамках проєкту «Дитинство без кайданів: Протистояння впливу окупації». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень