A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

«Уроки стійкості»: як піклуватись підлітку про своє ментальне здоров’я

Дата: 06.06.2024 15:21
Кількість переглядів: 6

  Всеукраїнська програма ментального здоров’я Ти як? за підтримки Міністерства освіти і науки України розробили рекомендації для проведення уроків з ментального здоров’я у закладах загальної середньої та професійної освіти.

    Це серія із п’яти тематичних уроків і мають на меті навчити учнів розпізнавати свої емоції та пояснити, що слід підліткам робити, якщо вони не можуть впоратися з ними самостійно. Під час уроків учні також будуть опановувати вправи та техніки самодопомоги.

    Головними героями уроків стануть персонажі анімованого коміксу «Ден і Рора проти корпорації С». Разом із ними глядачі будуть не тільки переживати карколомні пригоди, але і вчитися, як підтримувати один одного і опановувати техніки самодопомоги.

    Переглянути усі серії коміксу можна за посиланням.

  «Уроки стійкості» проводяться в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олени Зеленської, за підтримки МОН, в межах «Місяця обізнаності про ментальне здоров’я». Комікс створений Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень