A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ПЕРЕГЛЯДУ ОСВІТНЬОГО СЕРІАЛУ "ІНКЛЮЗИВНА МОЛОДІЖНА РОБОТА"

Дата: 23.05.2024 08:37
Кількість переглядів: 10

      7 травня 2024 року  у Всеукраїнському молодіжному центрі презентували освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота», який  поєднує теорію, практичні інструменти та лайфгаки, які мають знати працівники та працівниці молодіжних просторів, щоб ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів. Упродовж серіалу розповідають, як бути інклюзивними та працювати з різними молодіжними групами, зокрема, з молоддю, що має інвалідність.
        Ви дізнаєтеся як створити архітектурну доступність простору, налагодити безбар’єрну комунікацію і надихати молодих людей ставати лідерами та лідерками позитивних змін. Про відчуття безпеки та залучення, бар’єри, з якими стикається молодь, і способи досліджувати потреби молодих людей. До серіалу додається практичний посібник, де ви зможете детальніше опанувати інструменти інклюзії в молодіжній роботі.
       Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки громадською організацією «Рада жінок Донеччини» за фінансування та у межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно з Регіональним офісом UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерством молоді та спорту України, Міністерством цифрової трансформації України та радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності.

    Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний на платформі «Дія.Освіта» українською та англійською мовами за посиланням: 

https://osvita.diia.gov.ua/courses/inclusive-youth-work« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень