A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

СЕРТИФІКАЦІЯ-2024: РЕЄСТРАЦІЯ!

Дата: 08.01.2024 10:32
Кількість переглядів: 22

  Щоб охопити всі регіони України, МОН наказом  від 01.12.2023 № 1464  визначило максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від наявної кількості вчителів).

  Відповідно до зазначеного наказу реєстрація педагогічних працівників для проходження сертифікації триватиме з 15 до 30 січня й проходитиме у два етапи:

  • основний (15–25 січня) – у межах граничної кількості для кожного регіону;
  • додатковий (26–30 січня) – у межах загальної граничної кількості.

  Реєстрацію вчителів кожної з категорій для проходження сертифікації у 2024 році буде припинено достроково в  разі, якщо буде сформовано граничну кількість бланків реєстраційних карток-заяв згідно з квотою учасників сертифікації, установленою МОН.

  Охочі зареєструватися для проходження сертифікації педагогічних працівників мають не тільки заповнити реєстраційну картку-заяву, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО в рубриці «Сертифікація педагогічних працівників», а й надіслати комплект реєстраційних документів на адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні. 

  Радимо потенційним учасникам сертифікації заздалегідь ознайомитися з процедурою реєстрації й підготувати комплект реєстраційних документів, зокрема довідку із закладу освіти, де вони працюють за основним місцем роботи за відповідним профілем.
Зауважуємо, що оформлена не за зразком або неналежно оформлена довідка може стати причиною відмови в реєстрації. Тому під час оформлення та видавання довідки керівникові закладу освіти варто послуговуватися відповідним зразком (окремий для кожної категорії учасників сертифікації) та зазначати всю необхідну інформацію. 

 Водночас педагогічні працівники, які працюють у закладах освіти за відповідним профілем за сумісництвом чи суміщенням, а також керівники та їхні заступники, які мають педагогічне навантаження з відповідних предметів, не зможуть узяти участі в сертифікації« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень