A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІ І СПОРТУ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Навчання вчителів початкових класів НУШ

Дата: 26.06.2019 12:06
Кількість переглядів: 26

      З 24 червня 2019 року на базі Воловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів цікаво і змістовно проходить навчання вчителів 3-іх, 4-х класів, які працюватимуть по –новому  з першокласниками в наступні навчальні роки.

Слухачі мали змогу ще раз ознайомитися з Концепцією нової  української школи, з викликами, що стоять перед початковою ланкою. Тренери Казюк Руслана Іванівна та Гутій Марія Адамівна акцентували увагу присутніх на меті та головних компонентах НУШ: дитиноцентризмі, компетентнісному підході, педагогіці партнерства.

     Особлива увага зверталась на роль вчителя у формуванні психологічно безпечного середовища, забезпеченні прав вибору, формуванні спільних цінностей.

      45 слухачів мали змогу ознайомитися з методикою проведення ранкових зустрічей, здійсненням діяльнісного підходу, розвитку критичного мислення, дотримання принципів НУШ.

      Педагоги висловлювали своє ставлення до освітньої реформи, передбачали очікувані результати, ставили запитання і спільно знаходили правильні відповіді.

     Захоплюючою була участь у створенні власних проектів Нової української школи, моделювання освітнього середовища на основі довіри, поваги, діалогу, рівності, добровільності та відповідальності.

    Навчання продовжиться до кінця червня 2019 року.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень