Вітаємо вас із вашим професійним святом!
Вами проводиться значний обсяг робіт, які сприяють утвердженню української державності, ви підтримуєте народне мистецтво, проводите роботу з дітьми та молоддю, прививаючи їм любов до мистецтва, працюєте на розвиток колективів художньої самодіяльності, залучаючи їх різних заходів, реагуєте на суспільно-політичні події, відзначаєте державні та історичні дати, тобто втілюєте державну політику в сфері культури, збагачуєте найцінніше найпотрібніше кожній людині –духовність.
Тож бажаємо вам, що дуже важливо для працівника такої своєрідної сфери, як культура – це натхнення. Щоб у доброму здоров'ї і гарному настрої щодня приступали до праці, не зважаючи на те, якими знаками питання насторожує нас завтрашній день, були сильними духом і терплячими, професійно та віддано виконували свої обов'язки, берегли й примножували традиції нашої неповторної культури.
Хай щастить вам усім у творчості і особистому житті. Зі святом!
Відділ освіти, культури, туризму,
охорони здоров’я, молоді і спорту
Воловецької селищної ради