Відділ освіти Воловецької районної державної адміністрації

Національно-патріотичне виховання

Вшануємо загиблих в роки Голодомору 1932-1933 років

      Вшановуючи пам’ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами Голодомору 1932-1933 років, усвідомлюючи моральний обов’язок перед минулими та наступними поколіннями українців й визнаючи необхідність відновлення історичної справедливості, щороку педагогічні та учнівські колективи Воловецького району долучаються до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам¢яті».

     З метою поглиблення знань учнів про голодомор як геноцид українського народу, його причини, перебіг і наслідки; виховання почуття стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму; навчання сприймати чужу біду та біль як свій власний; залучення учнівської молоді до меморіальних заходів із вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу – голодомору 1932 – 1933 років в Україні у школах району 24 листопада проведено лінійку-реквієм "Пам`ять єднає",  оформлено  тематичні виставки літератури «Жнива скорботи. 1933 рік» та проведено  години  спілкування «Пам’ятаємо про голодомор…». 


Революція Гідності - революція державотворчого поступу українського народу!

      З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей,  утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у  закладах освіти Воловецького району пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії  України початку XXI століття. 

     21 листопада 2017 року у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено    літературно-музичну композицію «Україна понад усе» та конкурс на кращу стіннівку «Нас надихають подвиги героїв».

     У  Н.Ворітській, Жденіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом 21-22 листопада 2017 року  проведено уроки Пам'яті "Революція Гідності, охрещена кров'ю", години спілкування для учнів "Герої нашого часу", "Народ мій завжди є, народ мій завжди буде" для учнів 5-11 класів.

      В Скотарській ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Р.Ігнатишина проведено загальношкільний виховний захід «Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

     Під гаслом: «Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!» проведено урочисту лінійку в Біласовицькій ЗОШ І-ІІ ступенів та  вшановано хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні. 


     Класними керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району проведено уроки мужності «Герої нашого часу», «Майдан гідних», «Герої Небесної Сотні», уроки-спомини «Вас забути, себе не поважати», «Майдан-Євромайдан-криваве Водохреща».


 

Н А К А З від   06.11.2017 р.  № 200 " Про підсумки проведення ІІ етапу  конкурсу літературних творів,  творів образотворчого мистецтва  та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення»